Belinay iç giyim ~ İçinizdeki Güzellik ♥
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

Belinayicgiyim.com'dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Belinayicgiyim.com 'a başvurarak, iade koşulları dahilinde iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir. 7 günü aşan iade talepleriniz için işlem gerçekleştirilememektedir.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan ürün paketinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Tüm ürünler size faturası ile birlikte teslim edilir, faturasız geri gönderilen ürünler için iptal/iade işlemi yapılmaz. Eğer faturanız kurumsal bir kimlik üzerine kesilmiş ise mutlaka iade faturası düzenleyip işlem yapmanız gerekir.

♦ Cayma hakkının geçerli olmadığı durumlar şunlardır:

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olanlardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığından ürünler iade alınmaz.

♦ Hediye Ürün İadeleri

Belinayicgiyim.com'da bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız. 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et